Groen Ontwikkelfonds – het team

Het team Groen Ontwikkelfonds Brabant is bereikbaar via info@groenontwikkelfondsbrabant.nl of 06 – 30956450.
Het postadres is postbus 90151, 5200 MC ‘s-Hertogenbosch.

De leden van het team Groen Ontwikkelfonds Brabant zijn:

Mary Fiers

Mary Fiers
directeur
MFiers@brabant.nl

Anne Tulkens

Anne Tulkens
coördinator gebiedsafspraken
ATulkens@brabant.nl

Wyp de Jong

Wyp de Jong
procesmanager
WYdJong@brabant.nl 

 

 

 

Tom de Beer

Tom de Beer
coördinator Subsidies
TdBeer@brabant.nl 

Rianne Hendrix

Rianne Hendrix
coördinator taxaties
hhendrix@brabant.nl 

Anya van de Ven

Anya van de Ven
medewerker verkoop grond
acvdven@brabant.nl 

Cindy Vugs


Cindy Vugs

medewerker Subsidies
CVugs@brabant.nl

Roy Kuijpers

Roy Kuijpers
adviseur grondzaken West-Brabant
RKuijpers@brabant.nl

Jiri van der Drift

Jiri van der Drift
adviseur Ondernemend Natuurnetwerk Brabant en Vastgoed
JvdDrift@brabant.nl

Anton van Oers

Anton van Oers
coördinator taxaties
AvOers@brabant.nl

Bernard v Dongen

Bernard van Dongen
adviseur grondzaken Sterkselse Aa
BvDongen@brabant.nl

Angelo Hoezen

Angelo Hoezen
adviseur grondzaken Midden-Brabant
AHoezen@brabant.nl 

Heleen Lenderink

Heleen Lenderink
adviseur grondzaken Oost-Brabant
HLenderink@brabant.nl 

Giudo Adema

Giudo Adema
adviseur en coördinator grondzaken
Gadema@brabant.nl

Diederik Plantema

Diederik Plantema
projectleider verkoop gebouwen
dplantema@brabant.nl

Petra van der Vring

Petra van der Vring
projectondersteuner
GvdVring@brabant.nl 

Sylvia v Schijndel

Sylvia van Schijndel
medewerker kwalitatieve verplichtingen
SvSchijndel@brabant.nl

Niloe van Grinsven

Niloe van Grinsven
secretaresse Mary Fiers
NvGrinsven@brabant.nl