Groen Ontwikkelfonds – het team

Het team Groen Ontwikkelfonds Brabant is bereikbaar via info@groenontwikkelfondsbrabant.nl of 06 – 30956450.
Het postadres is postbus 90151, 5200 MC ‘s-Hertogenbosch.

De leden van het team Groen Ontwikkelfonds Brabant zijn:

Mary Fiers

Mary Fiers
directeur
MFiers@brabant.nl

Anne Tulkens

Anne Tulkens
procesmanager
ATulkens@brabant.nl

Tom de Beer

Tom de Beer
coördinator Subsidies
TdBeer@brabant.nl 

Cindy Vugs


Cindy Vugs

medewerker Subsidies
CVugs@brabant.nl

Roy Kuijpers

Roy Kuijpers
adviseur grondzaken GOB Brabant – West
RKuijpers@brabant.nl

Jiri van der Drift

Jiri van der Drift
adviseur Ondernemend Natuurnetwerk Brabant en Vastgoed
JvdDrift@brabant.nl

Anton van Oers

Anton van Oers
coördinator taxaties
AvOers@brabant.nl

Bernard v Dongen

Bernard van Dongen
adviseur grondzaken GOB Brabant-Oost
BvDongen@brabant.nl

Angelo Hoezen

Angelo Hoezen
adviseur grondzaken GOB Brabant-Midden
AHoezen@brabant.nl 

Giudo Adema

Giudo Adema
adviseur en coördinator grondzaken
Gadema@brabant.nl