Groen Ontwikkelfonds – het team

Het team Groen Ontwikkelfonds Brabant is bereikbaar via info@groenontwikkelfondsbrabant.nl of 06 – 30956450.

Bezoekadres: Brabantlaan 3, 5216 TV ‘s-Hertogenbosch;
Postadres: postbus 90151, 5200 MC ‘s-Hertogenbosch.

De aanvragen die bij Groen Ontwikkelfonds Brabant binnenkomen worden beoordeeld door een Advies- en Investeringscommissie.

De leden van het team Groen Ontwikkelfonds Brabant zijn:

Mary Fiers

Mary Fiers
directeur (nevenfuncties)
MFiers@brabant.nl

Andrea Almasi

Andrea Almasi
bestuurssecretaris
aalmasi@brabant.nl 

Anne Tulkens

Anne Tulkens
regisseur gebiedsafspraken
ATulkens@brabant.nl

Anya van de Ven

Anya van de Ven
medewerker verkoop natuurgrond
acvdven@brabant.nl 

Taco van Ooijen

Taco van Ooijen
adviseur grondzaken Midden-Brabant
TvOoijen@brabant.nl

 

Karel Haan

Karel Haan
medewerker verkoop natuurgrond
khaan@brabant.nl

Jiri van der Drift

Jiri van der Drift
adviseur grondzaken & natuur, kwalitatieve verplichtingen en pacht
JvdDrift@brabant.nl

 

Anton van Oers

Anton van Oers
coördinator taxaties
AvOers@brabant.nl

Annick Bouwers

Annick Bouwers
coördinator taxaties
abouwers@brabant.nl

 

Roy Kuijpers

Roy Kuijpers
adviseur grondzaken West-Brabant
RKuijpers@brabant.nl

 

Heleen Lenderink

Heleen Lenderink
adviseur grondzaken Oost-Brabant
HLenderink@brabant.nl 

Regina Eijkenboom

Regina Eijkenboom
medewerker doorbraakcasussen
reijkenboom@brabant.nl

 

Diederik Plantema

Diederik Plantema
projectleider verkoop gebouwen
dplantema@brabant.nl

Stefan Haaij

Stefan Haaij
grondverwerver uitnodigingsgebieden
SHaaij@brabant.nl

Sophie Hensels

Sophie Hensels
medewerker grondzaken
SHensels@brabant.nl 

 

Tom de Beer

Tom de Beer
coördinator Subsidies
TdBeer@brabant.nl 

Cindy Vugs

Cindy Vugs
medewerker subsidies
CVugs@brabant.nl

Lonja de Hart

Lonja de Hart
medewerker subsidies
AdHart@brabant.nl 

Aisha vd Elshout

Aisha van den Elshout
medewerker kwalitatieve verplichtingen
AvdElshout@brabant.nl

Lia van de Water

Lia van de Water
medewerker kwalitatieve verplichtingen
LvdWater@brabant.nl

Jannis Vermeulen

Jannis Vermeulen – Schüller
administratief medewerker
JEVermeulen@brabant.nl

 

Niloe van Grinsven

Niloe van Grinsven
secretaresse Mary Fiers
NvGrinsven@brabant.nl

Talya Mullenders

Talya Mullenders
financieel en administratief expert
info@thmfinance.nl

Frank vd Nieuwenhof


Frank van den Nieuwenhof

communicatiespecialist
FvdNieuwenhof@brabant.nl

 

Daan Nooijen

Daan Nooijen
medewerker subsidies
dnooijen@brabant.nl