Werkeenheid Natuurnetwerk Brabant – het team

De Werkeenheid is het loket voor initiatiefnemers.
De Werkeenheid geeft adviezen over de opzet van kansrijke projecten en ondersteunt bij het opstellen van subsidieaanvragen bij het Groen Ontwikkelfonds Brabant. Daarnaast zijn medewerkers van de Werkeenheid actief in gebieden waar op dit moment nog geen gebiedstrekker actief is, de zogenaamde uitnodigingsgebieden.

De Werkeenheid is een samenwerking van de provincie Noord-Brabant en haar Manifestpartners 

Contactgegevens

Werkeenheid Natuurnetwerk Brabant
T: 06-18303065
E: werkeenheidnatuurnetwerk@brabant.nl

Privacyverklaring

Loes Bonnemayer

Loes Bonnemayer
coördinator
lbonnemayer@brabant.nl 

Veerle Fijnaut

Veerle Fijnaut
adviseur West-Brabant
VFijnaut@brabant.nl

Inez Wissingh

Inez Wissingh
adviseur Midden-Brabant
IWissingh@brabant.nl

Dirk van de Ven

Dirk van de Ven
adviseur Midden-Brabant
DvdVen@brabant.nl 

Leon Gerritsen

Leon Gerritsen
adviseur Oost-Brabant
lgerritsen@brabant.nl

Rob van Oudheusden

Rob van Oudheusden
adviseur Oost-Brabant
roudheusden@brabant.nl

Anneke Adegeest

Anneke Adegeest
medewerker uitnodigingsgebieden
jadegeest@brabant.nl 

Rob Christiaans

Rob Christiaans
medewerker uitnodigingsgebieden
RChristiaans@brabant.nl 

Nicole Pakker

Nicole Pakker
medewerker uitnodigingsgebieden
upakker@brabant.nl 

 

Chris Tönissen

Chris Tönissen
adviseur gemeenten en uitnodigingsgebieden
ctonissen@brabant.nl 

Peter Buster

Peter Buster
medewerker uitnodigingsgebieden
PBuster@brabant.nl

Reinier Feber

Reinier Feber
medewerker uitnodigingsgebieden
Efeber@brabant.nl 

Janny van Duijnhoven

Janny van Duijnhoven
projectondersteuner
jvduijnhoven@brabant.nl